Apie mus

VIKINGAS

“Vikingas” kūrimosi istorija prasidėjo dar 1992 m., kuomet dabartinėje “Vikingo” teritorijoje buvo įsikūrusi ledainė. Sulaukus pasisekimo, padaugėjus klientų skaičiui, kilo idėja sukurti jaukų sezoninį restoraną.  Pirmasis etapas apėmė pagrindinio smuklės pastato  kūrimą. Tolesnė  plėtra vyko pamažu, atsižvelgiant į lankytojų norus bei pageidavimus. 2004 m. Smuklė „Vikingas“ tapo pramogų oaze, kuri gali pasiūlyti ne tik platų pramogų spektrą, bet ir ypač  gerą maistą, bei malonų aptarnavimą. Sotūs ir laimingi iš čia išeina net patys išrankiausi klientai, maisto gurmanai. Mūsų virtuvėje sukasi tik labiausiai patyrę, daug metų aukščiausio lygio restoranuose dirbę virėjai. Pas mus galite paragauti ne tik europietiškos virtuvės patiekalų, bet ir gardžių picų. Taip pat siūlomas atskiras kiniškų patiekalų meniu, kurį jums siūlo ilgametis maisto ruošimo specialistas iš Kinijos.

Tikimės, kad kiekviena akimirka praleista Smuklėje „Vikingas” jums dar ilgai kels šypseną, o nuostabūs prisiminimai jus šildys visus metus! Siekiame patenkinti mūsų lankytojų poreikius, tiekdami patį skianiausią maistą bei kokybiškiausias paslaugas. JŪS visada esate laukiami!!!

Raminanti smuklės  „Vikingo” kiemelio aplinka, šiaudiniai stogai, kroklių čiurlenimas, nuostabus ir įspūdingas gėlių sodas bei senovės klasika dvelkiantys pinti krėslai jau nuo seno vilioja poilsio bei ramybės ištroškusius klientus. Restorane galite pamatyti autentišką, senovės vikingų laikus primenančią atributiką.

Saulei nusileidus šeimyniška „Vikingo” aplinka virsta į tikrą pramogų zoną, kurioje galite išgirsti gyvos muzikos koncertų, sudalyvauti įvairiuose žaidimuose bei teminiuose vakaruose,  o norimtiems šėlti iki ryto, siūloma naktinė diskoteka.  Savaitgaliais linksmybės tęsiasi su garsiuoju ir  vieninteliu pajūryje Putų Šou!!!